Marka: Kawai
Ürün Kodu: ELVISION EN-650 7" TABLET PC

ÜRÜN KARŞILAŞTIRMA

Hızlı Destek
İletişim Formu

ELVISION EN-650 7" TABLET PC

4' de 4 Teknoloji !

4 Çekirdek İşlemci ve Android 4.4 İşletim Sistemi


 

 

Performans Sahibi Quad Core İşlemci

8GB dahili hafızası 32GB' a kadar destekli MicroSD kart girişi, mini OTG ve micro USB (OTG ve USB kablo ürün paket içeriğine dahildir) kablo girişi ile daha fazla bağlantı alternatifi. Ayrıca 3.5 mm jack girişi kulaklık ve başka bir çok harici aygıt Elvısıon Tablet PC ile entegre olarak kullanmak mümkün. Kullanıcı beklentilerine cevap vermek üzere tasarlanmış yeni seri Elvısıon Tablet PC ile 4 çekirdek işlemci teknolojisinin bütün avantajlarını yaşayın.

 

 

 


 

 

İnternetinizi Yanınıza Almayı Unutmayın !

İster Wi-Fi bağlantısı, isterseniz OTG kablosu kullanarak cihazınıza entegre edebileceğiniz 3G modeminiz aracılığıyla dilediğiniz her an ihtiyaç duyduğunuz her yerde internete bağlanın. Çevrimiçi dünya çok yakınınızda, siz Elvısıon Tablet' i yanınıza almayı unutmayın yeter.

 

 


 

 

Sınırlı Sürede Sınırsız Hareket 

Daha fazlasını yapmak için daha az zaman hedefliyorsanız Elvısıon Tablet Bilgisayar tam hedeflediğiniz gibi. En sevdiğiniz kişisel uygulamalara kesintisiz ve hızlı erişim olanağı sunan 4 çekirdek mimarisi iş ve eğlence faaliyetlerinize ivme kazandırır, kıymetli zamanınız size kalır.

 

 

 


 

 

7" Ekran 1024x600 HD Pixels Canlı Eğlence 

Elvısıon Tablet PC en sevdiğiniz filmleri ve en eğlenceli videoları tercihleriniz doğrultusunda depolayarak istediğiniz an, istediğiniz her yerde ulaşılır hale getiriyor. İzleme ve takip kolaylığı sağlayan 1024x600 pixels HD çözünürlüklü ekranı daha canlı ayrıntılarla maksimum seyir keyfi sunuyor. Y üksek çözünürlüğün en keyifli renkleri sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanları daha eğlenceli hale getirirken hareket halinde, evde ya da ofiste kullanım rahatlığı sunuyor.

 


 

 

Uzun Vadeli Performans Güç Gerektirir 

Birbirinden farklı binlerce uygulamayı içinde barındıran ve sürekli güncellenen Android' in büyülü dünyasına dahil olmanın tam zamanı. Strateji, zeka, spor, yarış, çiftlik oyunları ve daha nicesi...

Online oynanan oyunlardan senin için en uygununu seç ve eğlenceye dahil ol. Yüksek performans gerektiren oyunlar, performansı yüksek oyuncular Quad Core teknolojili Elvısıon Tablet ile uzun vadeli performansda rakip tanımıyor.

Sen yalnızca en iyi stratejiyi geliştir ve yarışı kazan !

 

 

 

 


 

Müziğin ve Multimedyanın Mobil Hali

En sevdiğin müziklerden meydana gelen sana özel arşivler ve diğer bütün multimedya ortamları taşınabilir boyutta. Quad Core teknolojisinin yüksek performansı size özel dosyaları kaydeder, sizin beğenileriniz doğrultusunda arşivler, paylaşıma ya da harici cihazlara aktarıma hazır hale getirir. Siz neredeyseniz mobil boyutta dev arşivleriniz de orada, istediğiniz an ulaşılır durumda.