İnsan Kaynakları Politikamız

Kawai, çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimini amaçlayan rekabetçi bir çalışma ortamı sunmaktadır. Kawai çalışanları, beceri, bilgi ve deneyimleriyle şirket performansına katkıda bulunurlar.

Şirket, çalışanlarına; bireysel, departman ve şirket hedeflerine yönelik olarak düzenlenmiş değerlendirme sistemiyle, bulundukları katkıya paralel ödeme yapar.

 

Herkese eşit ölçüde fırsat ve açık iletişim olanakları sağlayarak kontrollü bir rekabet ile çalışanların mesleki, kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek, Kawai insan kaynakları politikasını belirler.

 

Yöneticiler, çalışanlar ve ortaklar olarak herkes, Davranış İlkeleri ve şirketin yasal ve etik politikalarına uymak zorundadır. Herkes,karşılaşılan yasal ve etik uyumla ilgili her konuyu, prosedürlere uygun olarak hemen bildirmekle mükelleftir. Ortaya çıkmaz umuduyla sorunlar gizlenmemelidir ve tüm sorunlar anında gün yüzüne çıkarılmalıdır. İlke ve politikalarla ilgili bir şüphe, sorgulama veya çelişki durumunda; bir amirden, insan kaynakları bölümünden ya da mali veya hukuk danışmanından yardım istenebilir.

 

Bilgisizlik, bu ilkeyi ihlal etmek için bir özür olamaz.

 

 

İş Başvuruları

Aşağıdaki e-mail adresimize güncel fotoğraflı özgeçmiş bilgilerinizi içeren CV'nizi bize gönderirseniz size uygun poziyon açılması halinde sizinle irtibata geçilecektir.


bilgi@kawai.com.tr

 

 

Açık İş İlanlarımız İçin;  Tıklayın