20 Yılı aşkın süredir Türkiye de faaliyet gösteren KAWAİ TÜRKİYE'de elektronik sektöründe birçok ilk’e imza atmıştır.

 

TÜRKİYE’nin tüm il ve ilçelerini kapsayacak şekilde 200 satış sonrası teknik servis ve hizmet noktasına sahip olan KAWAİ hizmet yeterlilik konusunda ülkemizdeki sayılı sektörel firmalardandır. Ev elektroniği ve kişisel kullanıma yönelik ürünlerde müşterisine 2 yıl ürün ve 10 yıl yedek parça garantisi vererek müşterisinin güvenini kazanmış ve bu güvenle yoluna devam etmiştir. Günümüzde hızla gelişen elektronik sektörün de hızlı yapılanmanın önemini bilen KAWAİ her yeni ürünün takipçisi olmuş ve halkımıza uygun ürünlerde hızlı bir şekilde üretim ve tedarik yoluna gitmiştir. Uzak doğu yapılanmasını 10 yıl önce tamamlayan KAWAİ nin Hong-Kong  merkezli şirketi ve Çin deki ofisi ile ürün kalitesini tam manası ile kontrol altında tutmaktadır.

 


       Geçtiğimiz yıllarda Hong-Kong uluslar arası fuarlarına katılan markamız ( İRAN-İNGİLTERE-HİNDİSTAN-ALMANYA) gibi ülkelere bu fuarlar sonrasında bağlantı ve satışlar yapmıştır. 20 Yıllık tecrübesini üretimden ithalata, ithalattan satışa, satıştan sonrada verdiği teknik servis desteği ile bir bütün olarak halkına taşıyan KAWAİ kendisine duyulan güvenin farkındadır. Bu güveni daha ileriye taşımayı asli görevi bilmiştir. Girmeyi planladığı yeni yapılanmanın sağlayacağı katkı ile yurt içindeki ürün portföyünü genişletmek ve şuanda çalıştığı global zincir market kanalındaki Pazar payını artırmak istemektedir.

 

Değişik noktalarda faaliyet gösteren yapı tek çatı altındadaha etkin daha kontrollü ve daha büyük hedeflere yönelecektir.

 

Geçmiş yıllardaki yurt dışı tecrübesini tekrar uluslararası fuarlarda arena ya taşıyıp uluslararası fuarlarda yer alıp markayı Türkiye Cumhuriyetleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Avrupa’ya taşımanın zaten altyapısına sahiptir.

 

Markamız son yıllarda elektroniğe entegre farklı sektörlerdede yapılanmaya gitmiştir.

 

Bilgisayar sarf malzemeleri her geçen gün önemi artan sağlık sektörüne yönelik ürünler ve internet kanalından satışa elverişli ürün gruplarında da çalışmalarını sürdürmektedir.

 

İnternet satış sitelerine sağladığı ürünleri aynı marka güveni ile devam etmektedir. Her biri özgün olmak üzere iki adet www.telepanya.com (B2C) - www.bayikawai.com (B2B) kendi internet satış sitelerine sahip olan markamız gelişen toplumlardaki internetden satış hızının bilincindedir. İnternetten satış alt yapısı hazır olan yapımızın hedefi ilk 5’e girmektedir. Bu satış kanalının önemini bilen markamız elektronik grubunda da olduğu gibi her yıl eğitim kurumlarından temin edilen stajyer öğrencileri hem eğitip hem de sektördeki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

 

 


Özetle ;

 

Üretim , İthalat , lojistik satış ve satış sonrası destek ile alıcı, satıcı arasındaki köprüyü sağlam temellere oturtmuş KAWAİ geldiği yeri ve gideceği hedefleri özümsemiş doğruluk ve dürüstlükten ayrılmadan ilerlemeye devam etmektedir.